E-LEARNING NET SPACE

Вы используете гостевой доступ (Вход)
 
 
 
Пропустить Цитатa дня
 

Цитатa дня

Пам'ятаймо: хто домагається максимуму від себе, отримує максимум від інших.

 
Пропустить МенюПропустить ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПРАЦІВНИКА СУДУ
 

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПРАЦІВНИКА СУДУ

Реєстраційна форма на електронний курс навчання

 
Извините, период закончился
Попробуйте снова

 
 
 
 

Віртуальна професійна спільнота для працівників апарату суду.

Запрошуємо Вас на веб-портал для працівників апарату суду – e-Learning Net Space. Це портал для професійного спілкування, обміну досвідом та дистанційного навчання працівників судів усієї України.

Ініціатива розпочиналась з питання, чи можливо навчати дистанційно представників судової системи України, яке поставили перед проектом ЄС «Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби». Як результат цього дослідження було створено місце для ВІРТУАЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ керівників апарату місцевих загальних судів, тобто місце для спілкування керівників апаратів судів з різних регіонів України.

З усіма зареєстрованими учасниками віртуальної професійної спільноти Ви можете підтримувати зв’язок через індивідуальні ЕЛЕКТРОННІ ПОСЛАННЯ на порталі одному чи декілком учасникам або розмовляти з ними у ЧАТІ.

На веб-порталі працюють ФОРУМИ для обговорення наразі актуальних тем функціонування суду, інформатизації в судах, статусу помічника судді, нового закону «Про судоустрій», та інших, в яких ви можете обмінюватися досвідом та формувати загальну думку представників українських судів.

Окремо, на веб-порталі було створено розділ, націлений на професійний розвиток працівників судів: ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. Вже було проведено три курси дистанційного навчання: Марафон конструктивних рішень, Управління конфліктами та Майстерня проведення співбесіди: ключі `ефективності. Цільовою аудиторією курсів були керівники апарату суду та помічники судді.

Наразі Асоціація планує запустити деякі інші курси дистанційного навчання. Якщо у Вас виникнуть цікаві ідеї щодо проведення курсів дистанційного навчання, звертайтесь до керівництва асоціації –

Цю ініціативу було розпочато для Вас і відповідно НАШ СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ потребує Вашої активної участі.

Сподіваємось, що ВИ приєднаєтесь до віртуальної професійної спільноти і станете творцем своєї майбутньої професійної долі!

Для того, щоб зареєструватися на порталі e-Learning Net Space, заповніть форму реєстрації. Про Вашу реєстрацію на порталі Вам повідомлять додатково: Ваш логін та пароль буде надіслано на вказаний Вами e-mail або надіслано смс на мобільний телефон.

 

Новини

Изображение пользователя Ольга Вікторівна Какауліна
Підвищення кваліфікації - важливий аспект діяльності
от Ольга Вікторівна Какауліна - Вторник 13 Ноябрь 2012, 13:54
 
Державна судова адміністрація України у партнерстві з Національною школою суддів України за підтримки Проекту USAID "Справедливе правосуддя" оголошує про відбір 40 кандидатів на участь у навчальній програмі з питань судового адміністрування, з яких 26 будуть представниками від апаратів місцевих загальних судів.
Метою навчальної програми є поглиблення знань з питань судового адміністрування.
Детальніше за посиланням
http://court.gov.ua/20833/
Изображение пользователя Ольга Вікторівна Какауліна
"Вдосконалення судового адміністрування"
от Ольга Вікторівна Какауліна - Вторник 10 Июль 2012, 11:15
 
Учасники Асоціації з Харківського осередку взяли участь у Програмі
„Громадські зв’язки” за темою „Удосконалення судового адміністрування” і зараз відбули до США на 3 тиждневе стажування до міста Рино, штат Невада.
В програмі стажування відвідання Федерального суду штату, місцевих судових установ, учасники беруть участь у семінарах, тренінгах та дискусіях,відвідують державні установи, приватні та громадські організації. У США українські фахівцівивчатимуть та обговорюватимуть наступні питання: а) стратегічні плани розвитку та реалізаціїв рамках американської Національної асоціації з організації судочинства (NACM), б) щоденнуроботу судових адміністрацій, питання управління людськими ресурсами та зв’язки згромадськістю та медіа, в) академічну освіту, зокрема з отримання ступеню за програмоюмагістра в сфері правового управління.

Изображение пользователя Ольга Вікторівна Какауліна
Закон про мови
от Ольга Вікторівна Какауліна - Среда 4 Июль 2012, 12:12
 
У разі прийняття закону №9073 з дня його опублікування за профнепридатність мають бути звільнені всі службовці (п.3 ст.11) та судді (п.2 ст.14) Криму, що не знають кримськотатарської мови, службовці Закарпаття, що не знають угорської, службовці Буковини, що не знають румунської. А також: в Рахівському районі - угорську і румунську, в Ананьївському, Кілійському, Котовський, Ренійському - молдавську, а в Ізмаїльському, Саратському та Тарутинському районах - крім молдавської ще й болгарську, в Татарбунарському, Арцизькому та Приморському - болгарську, а в Болградському ще й гагаузьку.


Категории курсов


 
 
Пропустить Пользователи на сайте
 

Пользователи на сайте

(последние 5 минут)
 • Гость
 
Пропустить Календарь
 

Календарь

Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
Сегодня Воскресенье 18 Ноябрь 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
 
Пропустить ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ У MOODLE
 

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ У MOODLE

 

 
Пропустить Новостной форум
 

Новостной форум

 • 13 Ноя 13:54
  Ольга Вікторівна Какауліна
  Підвищення кваліфікації - важливий аспект діяльності еще...
 • 10 Июл 11:15
  Ольга Вікторівна Какауліна
  "Вдосконалення судового адміністрування" еще...
 • 4 Июл 12:12
  Ольга Вікторівна Какауліна
  Закон про мови еще...
 
Пропустить Последние действия
 

Последние действия

Элементы курса с Пятница 16 Ноябрь 2012, 06:28

Со времени Вашего последнего входа ничего нового не произошло